Sektörde Güvenin AdresiÖzellikler

Triflo solunum egzersiz cihazı oluşturan parçaları kutudan çıkarın. Emiş borusunu, cihaz gövdesinin alt kısmında bulunan emiş ucuna takınız.   
İlk veya tekrar kullanımdan önce, yalnız ağızlık parçasını sıcak suyla durulayın ve sallayarak kurulayın. Düşük seviyeli solunum için, yalnız 1. odadaki topu yukarı kaldıracak ve 2. top ilk pozisyonunu bozmadan duracak kadar yeterli hava emişini yapın. 1. top zirvede olduğu pozisyonda takribi 3 saniye tutun ve sonra nefesinizi dışarı bırakın.  
Yüksek seviyeli solunum için; 1. ve 2. odadaki topları zirveye çıkacak ve 3. odadaki topun pozisyonunu bozmayacak şekilde yeterli nefes alın ve sonra nefesinizi dışarı bırakın.   
Her iki egzersizde nefesinizi boşaltırken ağızlığı ağzınızdan çıkarmaya özen gösteriniz.   
Her iki tip solunum egzersizini hekim, hemşire y ada terapistin kontrolü altında gerçekleştirin.  

Açıklama

Solunum kaslarını güçlendirmek, nefes darlığını azaltmaktadır. Bu nedenle kullanılan Hudson RCI Triflo II solunum egzersiz cihazı kasları çalıştırarak daha geniş akciğer kapasitesine ulaşılmasını sağlar. Bu ürün ile nefes alma, tutma ve verme çalışmaları yapılabilir. Nefes çalışmaları sayesinde içindeki toplar hareket eder. Her topun hareket edebilmesi için farklı nefes gücü gerekmektedir. Kullanımı kolay ve etkili bir üründür.